Witaj na blogu Relacji!

Relacja to szczególne miejsce. Pełne przestrzeni i akceptacji dla drugiego człowieka. Takim miejscem w internecie jest ten blog.

Tutaj możemy się spotkać w zaciszu swoich domów i między obowiązkami w pracy. Nie musimy umawiać się na konsultację czy terapię. Będę Ci towarzyszyć przez wpisy na blogu – artykuły dotyczące samorozwoju, kobiecości, macierzyństwa, trudności rodzicielskich oraz relacji z innymi ludźmi. Chcę być bliżej Ciebie, spotkać Cię nie tylko w gabinecie czy na warsztatach. Chcę Cię poznać i dać Ci poznać siebie.

Jestem psychologiem, proponuję Ci zatem wiedzę psychologiczną uzupełnioną o doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wskażę Ci miejsca, gdzie dzielę się swoją opinią i poglądami, wszędzie indziej będę posługiwała się ogólnodostępną wiedzą z zakresu psychologii. Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego uznawanym za jeden z najlepszych w naszym kraju, a swoją wiedzę poszerzam na kursach, dodatkowych szkołach i warsztatach, by poznawać nowe perspektywy i swoje doświadczenie podawać w praktycznej formie.

Zapraszam Cię na bloga Relacji!

Właśnie tutaj będę informować na bieżąco o wydarzeniach w Pracowni Psychologicznej Relacja. Tutaj znajdziesz aktualne informacje o warsztatach, konferencjach, wydarzeniach. Już teraz zapraszam Cię na spotkanie. Jeśli chcesz porozmawiać o czymś, co jest dla Ciebie ważne, potrzebujesz konsultacji albo nie wiesz, jaką podjąć decyzję w ważnej dla Ciebie kwestii; jeśli potrzebujesz diagnozy psychologicznej, wsparcia w procesie wychowania Twojego dziecka, sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić. Zapraszam Cię do relacji. Bądź na bieżąco!

E.I.