Psychopakiet

Co to jest psychopakiet?

Dostarczamy usługi psychologiczne na najwyższym poziomie, zapewniamy naszym klientom autorską dedykowaną platformę oraz proste zasady współpracy.

Nasze uslugi

Formy realizacji

Wideorozmowa

Rozmowa online za pośrednictwem platformy Psychopakiet,  50 min, przy użyciu kamery online z wybranym specjalistą, wymaga stabilnego łącza internetowego i zarezerwowania terminu.

Cena: 149 zł brutto

Czat na żywo

Wymiana wiadomości w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy Psychopakiet z wybranym specjalista, 50 min, wymaga stabilnego łącza internetowego i zarezerwowania terminu.

Cena: 149 zł brutto

Wiadomość do psychologa

Wiadomosc tekstowa, do 2000 znaków, wysłana za pośrednictwem platformy Psychopakiet, odpowiedz w ciągu 48 godzin przez wybranego specjalistę.

Cena: 69 zł brutto

Grupa wsparcia online

Cykliczne spotkania webinarowe realizowane w konkretnym wybranym temacie, moderowane przez psychologa, dowolny zakres uczestnictwa, jedno spotkanie ok. 1 godz.
psychoteriapia online

Cena: 39 zł brutto

Spotkanie w gabinecie stacjonarnym

Konsultacja w jednym z partnerskich gabinetów Psychopakietu, 50 min, wymaga rezerwacji terminu u wybranego specjalisty na terenie całego kraju.
psychoteriapia stacjonarna

Cena: 149 zł brutto

*Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług w roku 2024, co wynika ze wzrostu kosztów pracy oraz cen rynkowych usług psychologicznych. Deklarujemy, że wzrost ceny jednostkowej nie przekroczy 15%.

Kto z nami współpracuje

Psychopakiet dla Firm

Krok po Kroku

Ustalamy zakres potrzeb w firmie

Przygotowujemy propozycje planów abonamentowych określających liczbę usług i ich formę. Firma jednocześnie może korzystać z kilku różniących się między sobą planów abonamentowych, dopasowanych do potrzeb konkretnych grup pracowników

Podpisujemy umowę, w której zawieramy regulamin korzystania z platformy oraz zasady rozliczeń finansowych i RODO

Przydzielamy firmie indywidualnego opiekuna / konsultanta, który może być pomocny podczas korzystania z serwisu

Tworzymy w systemie plany abonamentowe dla firmy oraz konta indywidualnych użytkowników na podstawie adresu mailowego pracownika (pracownicy otrzymują na maila wiadomość z zaproszeniem do korzystania z serwisu)

W razie potrzeby przygotowujemy kampanię informacyjną w firmie (materiały psychoedukacyjne oraz propozycję komunikacji wewnętrznej)

Przydzielamy firmie indywidualnego opiekuna / konsultanta, który może być pomocny podczas korzystania z serwisu

Zasady finansowania

  • Badania potrzeb pracowników
  • Dostarczenie materiałów psychoedukacyjnych
  • Szkolenia umiejętności psychologicznych dla managmentu
  • Warsztaty grupowe i treningi konkretnych umiejętności dla wybranej grupy pracowników 
  • Przygotowanie nowych pracowników do pracy w firmie
  • Interwencje kryzysowe

Psychopakiet dla klienta indywidualnego

Jak wykupić pierwszą wizytę?

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Wejdź na stronę: https://psychopakiet.pl/register
2. Do dostępnych pól wprowadź swoje dane oraz zaakceptuj zgody, znajdujące się na dole formularza
3. W Panelu głównym znajdź usługę Wizyta stacjonarna, a następnie kliknij przycisk Zakup znajdujący się bezpośrednio pod nią.
4. Po sfinalizowaniu płatności i powrocie do zakładki Panel Główny, pod usługą Wizyta stacjonarna, pojawi się przycisk Umów wizytę, w który należy kliknać.
5. W zakładce, która się uruchomi, odnajdź specjalistę, z którego usług korzystasz, a następnie skorzystaj z przycisku Wizyta stacjonarna, dostępnego pod jego profilem.
6. W dostępnym kalendarzu wyszukaj dzień swojej następnej wizyty. Kliknij w pole oznaczające ten dzień, a następnie przy godzinie swojej wizyty potwierdź wybór przyciskiem Wybierz.