Pracownię Psychologiczną Relacja tworzą specjaliści którzy, mają ogromne doświadczenie i cieszą się zaufaniem Mielczan wypracowanym przez lata. Udzielamy wsparcia, prowadzimy diagnozę i terapię psychologiczną, pedagogiczną, neuropsychologiczną oraz psychoterapię.
Pracownia to kameralna i komfortowa przestrzeń. Czują się tu bezpiecznie zarówno dorośli jak i dzieci. Cieszymy się, że możemy zaoferować również profesjonalną i kompleksową obsługę klientów, elastyczne godziny wizyt i spokojne bezpieczne miejsce do pracy nad poprawą jakości swojego życia.❤️
W naszym zawodzie niezwykle cenimy dyskrecję! Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, przestrzegamy kodeksu etyczno-zawodowego psychologa. Nie plotkujemy, nie rozmawiamy o naszych klientach. Wszystkie powierzone nam informacje zostają między klientem a terapeutą!
Co nas wyróżnia? Nie tylko komfortowe gabinety i różnorodna oferta, ale przede wszystkim PROFESJONALNA kadra w Mielcu. W naszym zespole są tylko psychologowie, specjaliści z ogromnym doświadczeniem diagnostycznym i terapeutycznym, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Jesteśmy skuteczni!
To, co czujesz, to nie słabość! Pomoc psychologiczna realnie podnosi jakość życia!
Małgorzata jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Regularnie uczestniczy w superwizjach i szkoleniach. Jest certyfikowanym trenerem Szkoły dla Rodziców. Ukończyła również trzystopniowe studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Można wymienić jeszcze mnóstwo kursów, konferencji, warsztatów i treningów, w których uczestniczyła, ważniejsze jednak jest to, że oprócz wiedzy, którą wciąż zdobywa, cechuje się prawdziwą mądrością życiową. Dzięki temu od początku rozmowy czuć w kontakcie z nią spokój i profesjonalizm, który udziela się podczas mieleckich sesji.
Do gabinetu często przychodzi chwilę wcześniej, by złapać oddech w codziennym biegu, napić się kawy, a w maju zapatrzeć się w kwitnący za oknem bez.
Jeśli chcesz skontaktować się z Małgosią, zadzwoń pod numer 608594576.
Elżbieta Stolle – Łogasz współpracuje z Pracownią Psychologiczną Relacja od początku jej powstania. Jest psychologiem psychoterapeutą w Mielcu, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie. Ukończyła również szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz Porozumienia bez Przemocy.
W Relacji przyjmuje głównie klientów indywidualnych, pary oraz młodzież. Zajmuje się konsultacjami oraz psychoterapią.
Ela ma ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z klientami. Jest wrażliwa na drugiego człowieka – potrafi prawdziwie słuchać. Najchętniej odpoczywa czytając książki i pielęgnując swój ogród – tak, jak pomaga pielęgnować relacje swoich klientów.
Jeśli chcesz skontaktować się z Elą, zadzwoń pod numer 666 245 238
Jest psychologiem, w swojej pracy zawodowej głównie zajmuje się obszarem pracy z dziećmi i ich rodzicami. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia Rodziny. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, świetlicach środowiskowych i socjoterapeutycznych oraz szkołach i przedszkolach.
Na co dzień spotyka się z dziećmi przejawiającymi różnorodne trudności, zarówno poznawczo-edukacyjne jak i emocjonalno-społeczne. Pracuje indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi zajęcia o charakterze terapeutycznym dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu edukacji i wsparcia osób z ASD.
W pracy z rodzicami głównie opiera się na nurtach Rodzicielstwa Bliskości oraz Pozytywnej Dyscypliny stawiając sobie za cel nadrzędny wsparcie rodzinny w budowaniu relacji i pokonywaniu trudności w oparciu o wzajemny szacunek i empatie.
Prywatnie żona i mama. Pełna zapału i optymizmu, wierząca w ludzi i w siłę relacji.
Zainteresowania zarówno zawodowe jak i te prywatne krążą wokół wspomnianych już nurtów Rodzicielstwa Bliskości, Pozytywnej Dyscypliny oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Porozumieniu bez Przemocy i Uważności.
Pedagog, psycholog, specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, psychoterapeuta (w trakcie całościowego kursu psychoterapii UJ w Krakowie). Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie pomocy psychologicznej, m.in. Terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach- I i II stopień, Racjonalną terapię zachowań – I i II stopień, Specjalizację w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz wiele szkoleń w zakresie pracy z rodziną w sytuacji kryzysowej.
Od ponad 20 lat pracuje z osobami i rodzinami, które przeżywają kryzysy w życiu osobistym, związane z podejmowaniem zmian w życiu, wzmacnianiem swojego poczucia wartości, przeżywających trudności w relacjach rodzinnych. Prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych i instytucji w zakresie komunikacji, budowania relacji, radzenia sobie ze stresem, wzmacniania poczucia własnej wartości i poszukiwania swojej tożsamości.
Udziela wsparcia osobom dorosłym, które doświadczają zachowań agresywnych ze strony bliskich, aby mogły wzmocnić swoją postawę i być sprawcze w swoim życiu. Pomaga również osobom dorosłym, które mają trudności w panowaniu nad emocjami, są nadpobudliwe i dopuszczają się zachowań agresywnych wobec bliskich.
“Człowiek to istota składające się z ciała, umysłu i duszy. Tylko wtedy będziesz zdrowy kiedy te trzy sfery życia będą ze sobą współgrały. Moje holistyczne podejście do życia to dbanie o nie wszystkie jednocześnie. I tak też wygląda moja praca jako psycholog i terapeuta.”
Marlena Kosiorowska – absolwentka psychologii o specjalności klinicznej, terapeuta biofeedback, diagnosta. Rozpoczyna szkołę psychoterapii w podejściu integratywnym, aby móc indywidualnie dopasować się do potrzeb naszych klientów. Otwarta na różne podejścia w pracy z klientem, by uważnie słuchać i w pełni towarzyszyć w procesie zmiany.
Wspiera osoby mające trudności z radzeniem sobie ze stresem oraz lękiem. Pomaga budować bezpieczne i zdrowe relacje z innymi ludźmi szczególnie w rodzinie, grupie rówieśniczej i pracy. Pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z niską samooceną oraz trudnościami w przeżywaniu emocji (np. w zaburzeniach depresyjnych).
Swój wolny czas poświęca przede wszystkim osobom bliskim poprzez długie spacery lub wspólne przyrządzanie posiłków- co szczególnie uwielbia. Odpoczywa słuchając muzykę, czytając książki oraz pielęgnując ogród, tak jak dba rozwój naszych klientów.
Psycholog. W Pracowni prowadzi diagnozę i terapię neuropsychologiczną. Jest certyfikowanym terapeutą funkcji poznawczych. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej realizowała projekty szkoleniowe, doradcze, edukacyjne oraz badawcze. Interesuje się aktywizacją osób w wieku senioralnym
Psycholog. W Pracowni zajmuje się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Jest certyfikowanym terapeutą funkcji poznawczych. Autorka programów rozwojowych i psychoedukacyjnych.
Psycholog, psychoterapeuta uzależnień. Pracuje jako neuropsycholog, chce specjalizować się w diagnozie klinicznej. Wierzy, że każda trudność, z którą zmaga się człowiek to pewnie etap – odcinek czasu, który ma swoje zakończenie. Może pomóc uporać się ze stanami depresyjnymi, lękiem, uzależnieniem, kryzysem emocjonalnym, trudnościami wychowawczymi, niską samooceną. Wspiera osoby zmagające się z neuroatypowością. Prywatnie żona i mama, uwielbia podróżować ze swoją rodziną, czytać, poznawać nowych ludzi i spędzać z nimi czas. Chętnie też szuka miejsc, w których może czasem pobyć sama.
Katarzyna Juras jest psychologiem, absolwentką UMCS w Lublinie oraz studiów podyplomowych: Edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu (ASD). Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z dziećmi zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej.
Ukończyła specjalistyczne szkolenia w zakresie metod pracy z dziećmi przejawiającymi różne trudności rozwojowe. Dzięki temu doskonale rozumie ich potrzeby, trudności oraz wspiera również rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolach (również z oddziałami integracyjnymi) oraz szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Praca z najmłodszymi przynosi jej ogromną satysfakcję. W pracowni prowadziła zajęcia dla dzieci nieśmiałych, mających trudności w zawieraniu i podtrzymywaniu kontaktów rówieśniczych.
Odkrywając uroki macierzyństwa czerpie przyjemność z najdrobniejszych szczegółów i celebruje wolne chwile. Katarzyna to osoba energiczna, wesoła, szukająca pozytywów w każdej sytuacji. Stopniowo powraca do pracy w gabinetach pracowni.
Pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta, doradca zdrowego żywienia.
Ukończyła UMCS w Lublinie rozpoczynając tym samym swoją pielgrzymkę w pomaganiu innym. Od wielu lat wspiera dzieci, nastolatków, młodzież oraz ich rodziców ho;istycznie podchodząc do klienta.
Każdą pojawiającą się trudność postrzega jako wyzwanie. Praktykowanie uważności, obcowanie z naturą, poszukiwanie komórkowego pożywienia, uprawa nietuzinkowych roślin, to część jej codziennego funkcjonowania.
Zadbaj o siebie, czyli traktuj ciało, umysł i duszę jak jedność to według niej drogowskaz dla człowieka XXI wieku.
Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt oraz Letnią Szkołę Gestalt. Uczestniczka szkolenia Terapia Zaburzeń Więzi i Zaburzenia rozwojowe dzieci i młodzieży w podejściu psychodynamicznym oraz wielu kursów, warsztatów i konferencji.
Swoje doświadczenie zdobywała w pracy indywidualnej oraz grupowej w przedszkolach i szkołach ponadpodstawowych w Mielcu oraz w prywatnym gabinecie. Założycielka Pracowni Psychologicznej Relacja w Mielcu, organizuje warsztaty rozwoju osobistego, spotkania dla rodziców oraz zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży.
Zajmuje się tworzeniem systemów pomocy psychologicznej. Współtwórca ogólnopolskiego programu wsparcia pracowników firm i ich bliskich Psychopakiet oraz projektu pomocy psychologicznej dla Polaków mieszkających za granicą Polski Psycholog SOS. Prezes Fundacji Dobre Relacje tworzącego projekt #MamyBliżej w całej Polsce.
Uwielbia spędzać wolne chwile z rodziną, pić kawę na tarasie i kolekcjonować buty. Obecnie mieszka w Ratyzbonie, gdzie prowadzi swój gabinet psychologiczny oraz udziela konsultacji on-line.
Specjaliści pracujący w gabinetach Relacji mają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Nasze usługi są kompleksowe! Oferujemy psychoterapię dorosłych, pomoc psychologiczną, terapię par, terapię dzieci i młodzieży, doradztwo zawodowe, diagnozę i terapię neuropsychologiczną oraz terapię uzależnień.
Nasze gabinety psychoterapeutyczne mieszczą się w budynku przy ul. Sienkiewicza 35/1 w Mielcu. To widoczny z głównej drogi dom otoczony ogrodem w centrum miasta. Dysponujemy cichymi gabinetami pracy indywidualnej oraz pokojem pracy grupowej. Nasze gabinety są przyjazne dzieciom, sprzyjają skupieniu i intensywnej pracy. Prowadzimy też zajęcia warsztatowe w firmach i instytucjach.
Pracownia Psychologiczna Relacja. All Rights Reserved. 2021