Praca dla psychologa

Dołącz do naszego zespołu!
Praca dla psychologa
Pracownię Psychologiczną Relacja tworzą specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie i cieszą się zaufaniem Mielczan wypracowanym przez lata. Udzielamy wsparcia, prowadzimy diagnozę i terapię psychologiczną, pedagogiczną, neuropsychologiczną oraz psychoterapię.
Oferta pracy skierowana jest zarówno dla psychologów jak i dla osób, które chcą odbyć praktyki psychologiczne w wykwalifikowanym specjalistycznym zespole. Nasza pracownia psychologiczna to przestrzeń kameralna i komfortowa. Zarówno dzieci, jak i dorośli czują się tu bezpiecznie i swobodnie!

Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy

Dyskrecja

W naszym zawodzie obowiązuje nas tajemnica zawodowa, przestrzegamy kodeksu etyczno-zawodowego psychologa Nie plotkujemy, nie rozmawiamy o naszych klientach. Wszystkie powierzone nam informacje zostają między klientem a terapeutą!

Wsparcie

Nasi specjaliści mogą liczyć na wzajemne wsparcie całego zespołu. Każdy z naszych specjalistów jest gotów na to, aby przysłużyć się współpracownikowi pomocną radą.

Organizujemy również cykliczne spotkanie superwizji koleżeńskiej na której omawiane są trudności w procesach terapeutycznych pracowników z poszanowaniem zasady poufności.

Profesjonalizm

To co nas wyróżnia to przede wszystkim PROFESJONALNA kadra. W naszym zespole pracują psychologowie specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach zdrowia psychicznego z ogromnym doświadczeniem diagnostycznym i terapeutycznym, stale podnoszący swoje kwalifikacje.Nie zabraknie też miejsca dla osób zdobywających nowe doświadczenia zawodowe, które posiadają udokumentowane odpowiednie wykształcenie pomocowe.

Holistyczne podejście

Zależy nam na tym, aby naszym klientom móc zaoferować holistyczną opiekę specjalistyczną.To właśnie dlatego w naszym zespole poza psychologami i psychoterapeutami poznasz osobę neurodiagnosty, terapeuty par czy dietetyka. 

Odpowiednie przygotowanie

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami diagnostycznymi oraz pomocami do pracy z dziećmi. Dysponujemy dwoma gabinetami pracy indywidualnej (jeden dla dzieci, drugi dla dorosłych) oraz jednym dużym gabinetem, który może pełnić rolę sali warsztatowej. W jednym gabinecie znajduje się również wygodne miejsce do przeprowadzenia diagnozy psychologicznej.

Kogo szukamy?

Co oferujemy

Swoje CV możesz wysłać nam na adres mailowy kontakt@pprelacja.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie. Czekamy!