Oferta

Dla każdego, kto chce ułożyć sobie życie. Pomagamy osobom cierpiącym z powodu depresji, długotrwałego smutku, przedłużającej się żałoby. Wspieramy w radzeniu sobie ze stresem, lękiem, niepokojem, zaburzeniami snu. Psychoterapia jest również dla tych, którzy obserwują trudności w swoich relacjach z bliskimi, czują się samotni lub chcą nauczyć się stawiać innym granic i zwiększyć pewność siebie. 

Podczas sesji z psychoterapeutą poznasz przyczyny swoich trudności i nauczysz się nowych sposobów radzenia sobie z nimi. Spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Poznasz psychologiczne sprawdzone techniki na stres i codzienne napięcie. Poczujesz ulgę.

Psychologowie psychoterapeuci: Małgorzata Ingram, Elżbieta Stolle-Łogasz, Joanna Tobiasz.

Psychoterapia par i małżeństw to forma pomocy dla związków, w których partnerzy zmagają się z różnego typu problemami, nie mogą rozwiązać konfliktów, skutecznie się porozumieć bądź są w momencie przeżywania różnych kryzysów. Psychoterapia ta jest odpowiednia również dla par, które nie dostrzegają radości ze związku lub ich wspólna przestrzeń zaczyna przypominać pole bitwy, zamiast być miejscem kojarzącym się z relaksem i bezpieczeństwem.

Psychoterapię par prowadzi psycholog psychoterapeuta Joanna Tobiasz.

Dla dzieci, które przejawiają trudności emocjonalne i społeczne (niekontrolowanie emocji, wybuchy złości, problemy w relacjach z rodzicami i rówieśnikami, zamartwianie się, lęki) oraz poznawcze (kłopoty z koncentracją, trudności w nauce, problemy z zapamiętywaniem i odtwarzaniem materiału w szkole itp.). Również dla dzieci, które potrzebują wsparcia w prawidłowym rozwoju – zmagających się z niepełnosprawnością intelektualną, fizyczną, zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Terapia psychologiczna dzieci jest prowadzona przez psychologów: Annę Wragę, Kingę Przeworską

Dla młodzieży od 13. roku życia, która potrzebuje wsparcia emocjonalnego i rozmowy. Szczególnie dla tych, którzy doświadczają trudności w relacjach z rodzicami i rówieśnikami. Również dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie i fizycznie, która potrzebuje wsparcia w prawidłowym rozwoju.

Terapię psychologiczną młodzieży prowadzą psychologowie: Anna Wraga, Marlena Kosiorowska

Psychoterapia uzależnień skierowana jest do osób, które mają trudności w pokonywaniu różnego rodzaju uzależnień, tak aby skutecznie uwolnić się od wykańczającego środka bądź zachowania. Prowadzimy terapię osób uzależnionych od substancji chemicznych np. alkohol, nikotyna, leki oraz pomagamy osobom uzależnionym behawioralnie np. internet, zakupy czy hazard. Terapia uzależnień jest odpowiednia również dla osób, które odczuwają skutki uzależnienia bliskiej osoby bądź same w przeszłości doświadczyły trudnych sytuacji związanych z uzależnieniem.

Badanie neuropsychologiczne skierowane jest m.in. do osób z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego: po urazie czaszkowo-mózgowym, po udarze mózgu, po operacji neurochirurgicznej, z zaburzeniami mowy o typie afazji, które spostrzegają u siebie obniżoną sprawność poznawczą, u których można podejrzewać dysfunkcję ośrodkowego układu nerwowego, jak w przypadku chorób neurodegeneracyjnych (choroba Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie rozsiane), u których stwierdza się zaburzenia psychiatryczne – chorobom tym często towarzyszą zaburzenia procesów poznawczych.

Pierwsze spotkanie to szczegółowy wywiad diagnostyczny. Może w nim uczestniczyć opiekun osoby, która została zgłoszona na badania (szczególnie, gdy dotyczy osoby chorej lub starszej).

Diagnozę neuropsychologiczną wykonują specjaliści: Anna Lalik i Gerta Fijołek.

Badanie intelektu dzieci i młodzieży, które może być uzupełnieniem procesu diagnostycznego w ramach opieki pediatrycznej, neurologicznej bądź psychiatrycznej. 

Diagnozę funkcji poznawczych dzieci wykonują specjaliści: Anna Lalik i Gerta Fijołek.

Konsultacje z dietetykami, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, to okazja do naprawienia swojej relacji emocjonalnej z jedzeniem. 

Dietetyk pediatryczny pomoże Ci, kiedy zauważysz u swojego dziecka wybiórczość pokarmową, neofobię żywieniową, anemię, niechęć do jedzenia owoców i warzyw, odrzucanie pokarmów, alergie, zaparcia nawykowe.

Kompulsywne objadanie się, anoreksja, bulimia, ortoreksja, niekorzystne nawyki żywieniowe, otyłość, nadwaga, lęk przed przytyciem – to problemy, które spotykane są w różnej grupie wiekowej i z którymi warto pracować pod czujnym okiem wykwalifikowanego dietetyka.

Pomoc dietetyczna to wsparcie pracy psychologicznej. Specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad na temat Twoich nawyków żywieniowych, a następnie będzie cię wspierał na drodze wprowadzania zdrowych zmian.

Konsultacje prowadzi dietetyk, specjalista żywienia dzieci – Natalia Grzech oraz psychodietetyk, dietetyk, biolog oraz biotechnolog żywności – Jadwiga Głodzik.

Konsultacje psychologiczne dla każdego, kto nie może przyjść na spotkanie stacjonarnie. Szczególnie polecane osobom przebywającym za granicą i potrzebującym rozmowy z psychologiem w języku polskim. Spotkania odbywają się za pośrednictwem systemu www.psychopakiet.pl, gdzie można zarezerwować wizytę, opłacić ją i połączyć się ze specjalistą. 

Konsultacje prowadzą psychologowie: Joanna Tobiasz Anna Wraga, Marlena Kosiorowska, Iga Zubiel

Wiadomość tekstowa napisana do psychologa za pośrednictwem systemu www.psychopakiet.pl. Może obejmować 2000 tys. znaków. Odpowiedź od psychologa pojawi się w ciągu 48 godzin. Wiadomość może poruszać dowolny problem. Świetnie rozwiązanie dla osób, które czują się pewniej opisując swoją sytuacją niż rozmawiając o niej na żywo.

Masz pytanie?

Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować bezpośrednio drogą elektroniczną lub telefoniczną. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

📧Adres e-mail: kontakt@pprelacja.pl

☎️Telefon: 730 505 117

📌PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA RELACJA

ul. Sienkiewicza 35/1 39-300 Mielec

relacja mielec

Pracownia Psychologiczna Relacja. All Rights Reserved. 2021