Pracownia Psychologiczna Relacja

to miejsce, gdzie możesz być sobą. Tutaj zostawisz sztywne i krępujące maski. Poznasz swoje mocne strony, ograniczenia i wyruszysz w podróż w głąb siebie. Tutaj otrzymasz pomoc i wsparcie w codziennych trudach oraz niecodziennych kryzysach.

ja

Konsultacje psychologiczne

Pomoc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowej.

Diagnoza psychologiczna

Badanie cech osobowości i inteligencji.

Psychoterapia Mielec

Cykliczne spotkania z psychoterapeutą

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

Spotkania z psychologiem terapeutą pomocne w rozwiązaniu kryzysowej sytuacji. Podczas rozmowy klient na możliwość przyjrzenia się swoim trudnościom z psychologicznej perspektywy. Otrzymuje wsparcie emocjonalne i wraz z terapeutą znajduje najbardziej optymalne rozwiązanie problemu. Przebieg spotkania oraz ilość konsultacji wg potrzeb.

Sesja 50 minut.

DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

Badanie cech osobowości, inteligencji bądź innych przymiotów poznawczych. Może być cenną informacją służącą własnemu rozwojowi lub wsparciem procesu psychoterapeutycznego bądź psychiatrycznego.

* Diagnoza psychologiczna w naszej pracowni nie obejmuje badań kierowców oraz służb.

PSYCHOTERAPIA

Cykliczne spotkania z psychologiem psychoterapeutą, podczas których klient pracuje nad konkretnym obszarem swojego życia, w którym odczuwa potrzebę zmiany. Wykorzystując techniki psychologiczne oraz tworząc właściwą relację z klientem, terapeuta towarzyszy mu w procesie zdrowienia i zmiany. Ilość i harmonogram spotkań ustalane indywidualnie z klientem wg potrzeb.

Sesja 50 minut.

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO

Spotkania 3 lub 6 godzinne w grupach 10 do 15 osób. Dedykowane osobom, które widzą potrzebę rozwoju osobistego i wprowadzania korzystnych zmian w swoim życiu. To nauka konkretnych umiejętności i bezpieczne miejsce do podejmowania prób i robienia błędów.

* dla zorganizowanej grupy wg ustalonych potrzeb i celów

WARSZTATY WYJAZDOWE

dla zorganizowanej grupy wg ustalonych potrzeb i celów.

relacja mielec

Pozostałe filary Relacji

Nasza działalność opiera się na budowaniu i wzmacnianiu relacji w pięciu obszarach: ze sobą (Moja RelacJa), w rodzinie, w edukacji, w biznesie i w pracy psychologiczno-pedagogicznej (RelacJa dla profesjonalistów)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
BLOG RELACJI

Chciałbyś wiedzieć co aktualnie słychać w Relacji zapraszamy na nasz blog.

Pracownia Psychologiczna Relacja. All Rights Reserved. 2021.