Witaj na blogu Relacji!

Relacja to szczególne miejsce. Pełne przestrzeni i akceptacji dla drugiego człowieka. Takim miejscem w internecie jest ten blog.

Tutaj możemy się spotkać w zaciszu swoich domów i między obowiązkami w pracy. Nie musimy umawiać się na konsultację czy terapię. Będę Ci towarzyszyć przez wpisy na blogu – artykuły dotyczące samorozwoju, kobiecości, macierzyństwa, trudności rodzicielskich oraz relacji z innymi ludźmi. Chcę być bliżej Ciebie, spotkać Cię nie tylko w gabinecie czy na warsztatach. Chcę Cię poznać i dać Ci poznać siebie.

Jestem psychologiem, proponuję Ci zatem wiedzę psychologiczną uzupełnioną o doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wskażę Ci miejsca, gdzie dzielę się swoją opinią i poglądami, wszędzie indziej będę posługiwała się ogólnodostępną wiedzą z zakresu psychologii. Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego uznawanym za jeden z najlepszych w naszym kraju, a swoją wiedzę poszerzam na kursach, dodatkowych szkołach i warsztatach, by poznawać nowe perspektywy i swoje doświadczenie podawać w praktycznej formie.

Zapraszam Cię na bloga Relacji!

Właśnie tutaj będę informować na bieżąco o wydarzeniach w Pracowni Psychologicznej Relacja. Tutaj znajdziesz aktualne informacje o warsztatach, konferencjach, wydarzeniach. Już teraz zapraszam Cię na spotkanie. Jeśli chcesz porozmawiać o czymś, co jest dla Ciebie ważne, potrzebujesz konsultacji albo nie wiesz, jaką podjąć decyzję w ważnej dla Ciebie kwestii; jeśli potrzebujesz diagnozy psychologicznej, wsparcia w procesie wychowania Twojego dziecka, sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić. Zapraszam Cię do relacji. Bądź na bieżąco!

E.I.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *