Kim jesteśmy?

Psychologowie, psychoterapeuci, terapeuci zajęciowi, trenerzy, specjaliści od pomagania i wspierania. Ludzie, których pasją jest drugi człowiek i relacje międzyludzkie. Wierzymy, że człowiek rozwija się jedynie w relacji budowanej już w okresie prenatalnym. Wspieramy budowanie bezpiecznych więzi umożlwiających prawidłowy i zdrowy rozwój zarówno osobisty, jak i rodzinny – w szkole czy w firmie. Jedyne miejsce w naszej okolicy, gdzie udzielana jest kompleksowa pomoc psychologiczna oraz oferowane są profesjonalne szkolenia.

pomoc psychologiczna

Co robimy?

Prowadzimy konsultacje indywidualne, diagnozę psychologiczną, udzielamy wsparcia i prowadzimy proces psychoterapii. Organizujemy szkolenia ogólnorozwojowe i tematyczne. Nasza działalność opiera się na budowaniu i wzmacnianiu relacji w pięciu obszarach: ze sobą (Moja RelacJa), w rodzinie, w edukacji, w biznesie i w pracy psychologiczno-pedagogicznej (RelacJa dla profesjonalistów). Naszą misją społeczną jest wspieranie w rozwoju zdrowej osobowości, przekazywanie aktualnej wiedzy psychologicznej i wzmacnianie kompetencji interpersonalnych. Pracujemy w nurcie Gestalt jak również w innych modalnościach.

Gdzie?

Nasza siedziba to lokal w budynku przy ul. Sienkiewicza 35/1 w Mielcu. To widoczny z głównej drogi dom otoczony ogrodem w centrum miasta. Dysponujemy cichymi gabinetami pracy indywidualnej oraz pokojem pracy grupowej. Nasze gabinety są przyjazne dzieciom, sprzyjają skupieniu i intensywnej pracy. Prowadzimy też zajęcia warsztatowe w firmach i instytucjach.

Najważniejsza zasada?

Dyskrecja! Kodeks etyczny jest naszym najważniejszym przewodnikiem w pracy. Wszystkie spotkania objęte są tajemnicą zawodową. Pracujemy pod stałą superwizją, nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji i inwestujemy w rozwój.

Filary Relacji

Nasza działalność opiera się na budowaniu i wzmacnianiu relacji w pięciu obszarach: ze sobą (Moja RelacJa), w rodzinie, w edukacji, w biznesie i w pracy psychologiczno-pedagogicznej (RelacJa dla profesjonalistów)

Nasz zespół

Małgorzata Ingram
Małgorzata Ingram
Elżbieta Stolle-Łogasz
Elżbieta Stolle-Łogasz
Aneta Filas
Aneta Filas

Małgorzata Ingram

Małgorzata jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Regularnie uczestniczy w superwizjach i szkoleniach. Jest certyfikowanym trenerem Szkoły dla Rodziców. Ukończyła również trzystopniowe studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Można wymienić jeszcze mnóstwo kursów, konferencji, warsztatów i treningów, w których uczestniczyła, ważniejsze jednak jest to, że oprócz wiedzy, którą wciąż zdobywa, cechuje się prawdziwą mądrością życiową. Dzięki temu od początku rozmowy czuć w kontakcie z nią spokój i profesjonalizm. 

Do gabinetu często przychodzi chwilę wcześniej, by złapać oddech w codziennym biegu, napić się kawy, a w maju zapatrzeć się w kwitnący za oknem bez.

Jeśli chcesz skontaktować się z Małgosią, zadzwoń pod numer 

608 594 576

Elżbieta Stolle-Łogasz

Elżbieta Stolle – Łogasz jest współpracuje z Pracownią Psychologiczną Relacja od początku jej powstania. Jest psychologiem psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie. Ukończyła również szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz Porozumienia bez Przemocy.

W Relacji przyjmuje głównie klientów indywidualnych, pary oraz młodzież. Zajmuje się konsultacjami oraz psychoterapią.

Ela ma ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z klientami. Jest wrażliwa na drugiego człowieka – potrafi prawdziwie słuchać. Najchętniej odpoczywa czytając książki i pielęgnując swój ogród – tak, jak pomaga pielęgnować relacje swoich klientów.

Aneta Filas

Logopeda, neurologopeda, surdologopeda i oligofrenopedagog, pedagog. Absolwentka studiów magisterskich na WSP w Rzeszowie. Od lat zajmuje się terapią pedagogiczną i terapią logopedyczną. Trener metody EEG-biofeedback. Specjalizuje się w pracy metodą Marii Montessori. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą szkolną. Pasjonuje ją zdobywanie wiedzy i wdrażanie jej w życie prywatne i zawodowe. Miłośniczka fotografii, Gimnastyki Słowiańskiej i zdrowego stylu życia. Uwielbia gotować, robić kosmetyki naturalne i przebywać na łonie natury.

Gerta Fijołek

Psycholog, pedagog, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie neuropsychologii klinicznej i diagnozy neuropsychologicznej w ujęciu praktycznym. Doradca zawodowy, posiada certyfikat szkoły trenerów i doradców personalnych. Doświadczenie zawodowe jako psycholog i pedagog zajmujący się problematyką kliniczną w obszarze diagnozy i pomocy psychologiczno-pedagogicznej zdobywała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mielcu oraz w trakcie realizacji licznych projektów. Autorka programów psychoedukacyjnych i rozwojowych,   metody, którymi pracuje odwołują się do koncepcji twórczego i aktywnego uczenia. Oparte są głównie na potencjale uczestników, wymianie doświadczeń oraz ćwiczeniu konkretnych kompetencji.  

Spokojna, ciepła, cierpliwa i zachwycona potencjałem, jaki znajduje w kontakcie z drugim człowiekiem.

Ewa Ingram
Ewa Ingram
Anna Wraga
Anna Wraga
Martyna Przybyło
Martyna Przybyło
Anna Kuczewska
Anna Kuczewska

Ewa Ingram

Psycholog, wykładowca akademicki, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt oraz Letnią Szkołę Gestalt. Uczestniczka szkolenia Terapia Zaburzeń Więzi i Zaburzenia rozwojowe dzieci i młodzieży w podejściu psychodynamicznym oraz wielu kursów, warsztatów i konferencji. 

Swoje doświadczenie zdobywała w pracy indywidualnej oraz grupowej w przedszkolach i szkołach ponadpodstawowych w Mielcu oraz w prywatnym gabinecie. Założycielka Pracowni Psychologicznej Relacja w Mielcu, organizuje warsztaty rozwoju osobistego, spotkania dla rodziców oraz zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży. 

Uwielbia spędzać wolne chwile z rodziną, pić kawę na tarasie i wybierać się w dalekie podróże. 

Obecnie mieszka w Ratyzbonie, gdzie prowadzi swój gabinet psychologiczny oraz udziela konsultacji on-line.

Anna Wraga

Jest psychologiem, w swojej pracy zawodowej głównie zajmuje się obszarem pracy z dziećmi i ich rodzicami. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia Rodziny. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, świetlicach środowiskowych i socjoterapeutycznych oraz szkołach i przedszkolach.

Na co dzień spotyka się z dziećmi przejawiającymi różnorodne trudności, zarówno poznawczo-edukacyjne jak i emocjonalno-społeczne. Pracuje indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi zajęcia o charakterze terapeutycznym dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu edukacji i wsparcia osób z ASD.

W pracy z rodzicami głównie opiera się na nurtach Rodzicielstwa Bliskości oraz Pozytywnej Dyscypliny stawiając sobie za cel nadrzędny wsparcie rodzinny w budowaniu relacji i pokonywaniu trudności w oparciu o wzajemny szacunek i empatie.

Prywatnie żona i mama. Pełna zapału i optymizmu, wierząca w ludzi i w siłę relacji.

Zainteresowania zarówno zawodowe jak i te prywatne krążą wokół wspomnianych już nurtów Rodzicielstwa Bliskości, Pozytywnej Dyscypliny oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Porozumieniu bez Przemocy i Uważności.

Martyna Przybyło

Martyna jest psychologiem i psychoterapeutą w trakcie uzyskiwania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia stosowana wraz z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, obecnie kończy szkołę psychoterapii Collegium Medicum UJ, która jest akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując w szkole podstawowej oraz średniej, a także w poradni zdrowia psychicznego dla osób dorosłych. Doskonaliła warsztat pracy kończąc Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu, oraz kończąc szkolenia Treningu Zastępowania Agresji (ART) oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, rodzinami i grupami, jednak szczególnym zainteresowaniem darzy sobie obszar pracy klinicznej z młodzieżą oraz dorosłymi pacjentami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia i trudności w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

W pracy z pacjentami opiera się na podejściu psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Anna Kuczewska

Psycholog (ukończyła SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, specjalność: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży), doradca zawodowy. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu neuropsychologii klinicznej i diagnozy neuropsychologicznej w ujęciu praktycznym. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach  oraz konferencjach naukowych.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z instytucjami związanymi        z pomocą psychologiczną i kształceniem. Zawodowo pracuje z dziećmi, młodzieżą, rodzicami, a także z osobami dorosłymi.

Zajmuje się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną dzieci i dorosłych z rożnymi trudnościami w funkcjonowaniu poznawczym, a także szeroko rozumianą pomocą psychologiczną (terapia psychologiczna/neuropsychologiczna, interwencje w sytuacjach kryzysowych, zajęcia psychoedukacyjne).  

Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół psychologii klinicznej (psychopatologia rozwoju dzieci i młodzieży, psychotraumatologia, zaburzenia osobowości), psychologii rozwojowej oraz psychologii rodziny.

Entuzjastka życia blisko natury, poszukiwaczka równowagi życiowej, która czerpie inspiracje ze świata przyrody. Miłośniczka pieszych wycieczek.

Aleksandra Narowska-Bryła

Psycholog, absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności psychologia sądowa oraz psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Ukończyła trzystopniowe studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz trzystopniowy kurs języka migowego. Doświadczenie zawodowe nabywała w Maltańskim Centrum Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom w Krakowie, gdzie zajmowała się konsultacjami indywidualnymi z rodzicami (wsparcie psychologiczne, pomoc w wychowywaniu i stymulowaniu rozwoju dziecka), terapią indywidualną i grupową niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym o zaburzonym rozwoju (min. z niepełnosprawnościami intelektualnymi, fizycznymi, sprzężonymi, wadami genetycznymi oraz autyzmem). Była członkiem poradni autyzmu w tejże placówce. W latach 2012 – 2015 terapeuta oraz psycholog dla rodziny i dziecka ze spektrum autyzmu w ramach terapii: „Metoda 3i”. Od kilku lat pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu, gdzie rozwija swoje umiejętności w obszarze diagnozy oraz pomocy psychologiczno – pedagogicznej. 

Autorka i realizatorka licznych projektów i szkoleń psychoedukacyjnych oraz rozwojowych wspierających dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczy w licznych szkoleniach, warsztatach, kursach oraz konferencjach. Podczas współpracy z klientem ceni sobie podejście interdyscyplinarne. Darząca dużym uznaniem nurt psychologii humanistycznej, a w terapii podejście rozwojowe, oparte na relacji. Nieustannie zafascynowana tematem wsparcia osób ze spektrum autyzmu.

Prywatnie dumna mama, pasjonatka fotografii, miłośniczka obcowania z naturą i poszukiwania nowych miejsc, smaków i doświadczeń.

Swoje doświadczenie zdobywała w pracy indywidualnej oraz grupowej w przedszkolach i szkołach ponadpodstawowych w Mielcu oraz w prywatnym gabinecie. Założycielka Pracowni Psychologicznej Relacja w Mielcu, organizuje warsztaty rozwoju osobistego, spotkania dla rodziców oraz zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży. 

Uwielbia spędzać wolne chwile z rodziną, pić kawę na tarasie i wybierać się w dalekie podróże. 

Obecnie mieszka w Ratyzbonie, gdzie prowadzi swój gabinet psychologiczny oraz udziela konsultacji on-line.

Karolina Fudali

Psycholog,  psychoterapeutka. Absolwentka kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w podejściu systemowo-psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe to przede wszystkim udzielanie konsultacji psychologicznych, spotkania w ramach krótkoterminowej pomocy psychologicznej, a także prowadzenie psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i młodzieży oraz terapii par. Zajmuje się pracą terapeutyczną z osobami, które doświadczają kryzysów i trudnych sytuacji życiowych, mają problemy emocjonalne i relacyjne, cierpią z powodu zaburzeń odżywiania się, zaburzeń depresyjnych, lękowych i osobowości. Pracuje z osobami, które pragną pogłębić wiedzę na temat własnych przeżyć i motywów, które kierują ich zachowaniem, tak aby lepiej rozumieć samego siebie i móc w pełni wykorzystać własny potencjał w drodze ku pełnej samorealizacji.

Daria Witoń

Manager Pracowni Psychologicznej Relacja, studentka V roku psychologii (specjalność: psychologia rodziny) na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalistka psychoterapii uzależnień w trakcie uzyskiwania certyfikatu Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz warsztatach dotyczących zdrowia psychicznego.

Swoje doświadczenie psychologiczne zdobywa pełniąc dyżury w telefonie zaufania przeznaczonym dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych oraz bierze udział w projekcie „Akademia przyszłości”, którego celem jest rozwijanie mocnych stron dzieci o obniżonej samoocenie, poprzez regularne spotkania z nimi i pracy nad ich trudnościami.

Swoją przyszłość wiąże ze świadczeniem konsultacji psychologicznych, psychoterapią uzależnień i współuzależnień. Interesuje się psychoterapią systemową, psychodramą  oraz psychoterapią grupową.

W Pracowni odpowiada za kontakt z pracownikami i klientami, pisze artykuły psychologiczne, wspomaga proces logistyczny podczas szkoleń on-line, prowadzi profil Relacji w mediach społecznościowych, bierze aktywny udział w przygotowaniach dotyczących zajęć grupowych, szkoleń rad pedagogicznych, warsztatów dla Rodziców oraz spotkań Kobiecej Mocy Relacji.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
BLOG RELACJI

Chciałbyś wiedzieć co aktualnie słychać w Relacji zapraszamy na nasz blog.

Pracownia Psychologiczna Relacja. All Rights Reserved. 2018