Kim jesteśmy?

Psychologowie, psychoterapeuci, terapeuci zajęciowi, trenerzy, specjaliści od pomagania i wspierania. Ludzie, których pasją jest drugi człowiek i relacje międzyludzkie. Wierzymy, że człowiek rozwija się jedynie w relacji budowanej już w okresie prenatalnym. Wspieramy budowanie bezpiecznych więzi umożlwiających prawidłowy i zdrowy rozwój zarówno osobisty, jak i rodzinny – w szkole czy w firmie. Jedyne miejsce w naszej okolicy, gdzie udzielana jest kompleksowa pomoc psychologiczna oraz oferowane są profesjonalne szkolenia.

pomoc psychologiczna

Co robimy?

Prowadzimy konsultacje indywidualne, diagnozę psychologiczną, udzielamy wsparcia i prowadzimy proces psychoterapii. Organizujemy szkolenia ogólnorozwojowe i tematyczne. Nasza działalność opiera się na budowaniu i wzmacnianiu relacji w pięciu obszarach: ze sobą (Moja RelacJa), w rodzinie, w edukacji, w biznesie i w pracy psychologiczno-pedagogicznej (RelacJa dla profesjonalistów). Naszą misją społeczną jest wspieranie w rozwoju zdrowej osobowości, przekazywanie aktualnej wiedzy psychologicznej i wzmacnianie kompetencji interpersonalnych. Pracujemy w nurcie Gestalt jak również w innych modalnościach.

Gdzie?

Nasza siedziba to lokal w budynku przy ul. Sienkiewicza 35/1 w Mielcu. To widoczny z głównej drogi dom otoczony ogrodem w centrum miasta. Dysponujemy cichymi gabinetami pracy indywidualnej oraz pokojem pracy grupowej. Nasze gabinety są przyjazne dzieciom, sprzyjają skupieniu i intensywnej pracy. Prowadzimy też zajęcia warsztatowe w firmach i instytucjach.

Najważniejsza zasada?

Dyskrecja! Kodeks etyczny jest naszym najważniejszym przewodnikiem w pracy. Wszystkie spotkania objęte są tajemnicą zawodową. Pracujemy pod stałą superwizją, nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji i inwestujemy w rozwój.

Filary Relacji

Nasza działalność opiera się na budowaniu i wzmacnianiu relacji w pięciu obszarach: ze sobą (Moja RelacJa), w rodzinie, w edukacji, w biznesie i w pracy psychologiczno-pedagogicznej (RelacJa dla profesjonalistów)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
BLOG RELACJI

Chciałbyś wiedzieć co aktualnie słychać w Relacji zapraszamy na nasz blog.

Pracownia Psychologiczna Relacja. All Rights Reserved. 2018